Vanzare Apartament 3 camere circular - 13 Septembrie , Bucuresti
- 3 camere
- Construit 1983
- Finalizate
- Structură Beton
- Etaj 3 / 8
- 90 mp utili
- 94 mp total
- 0 mp teren
- Circular
- 2 băi
- Bucătărie închisă
- 2 balcoane
- Confort 1
Descriere
- Bucuresti Romania
- 13 Septembrie, 13 Septembrie
- Catedrala Mantuirii Neamului
Apartament de 3 camere, model circular, unul dintre cele mai eficiente compartimentări disponibile pe piață, situat într-o zonă de prestigiu, pe Calea 13 Septembrie, vizavi de Catedrala Mântuirii Neamului. Poziționat strategic, apartamentul oferă acces facil către Piața Unirii și toate punctele de interes din centrul Bucureștiului.
Locuința beneficiază de amenajări interioare de calitate superioară, oferind un confort sporit și un design modern. Dispune de centrală proprie, asigurând un climat optim în orice sezon. Situat la etajul 3 al unui imobil bine întreținut, apartamentul se află într-o scară curată, cu vecini civilizați, oferind un mediu liniștit și sigur. Ideal atât pentru locuit, destinație comercială sau investiție.
Pentru mai multe poze de interior, puteți intră pe site-ul nostru: vibimobiliare.ro
Sau ne puteți contact și aranjăm o vizionare.
Utilitati
- Utilitati generale: Gaz, CATV, Telefon, Curent, Apa, Canalizare
- Sistem incalzire: Centrala proprie, Calorifere
- Acces internet: Cablu
Finisaje
- Izolatii termice: Interior, Exterior, Bloc izolat termic
- Pereti: Vopsea lavabila, Faianta
- Usi interior: Lemn
- Usa intrare: Metal
- Ferestre cu geam termopan: PVC
Dotari
- Climatizare: Aer conditionat
- Bucatarie: Utilata, Mobilata
- Electrocasnice: Masina de spalat rufe, Frigider, Aragaz, Hota
Alte detalii
- Alte detalii zona: Iluminat stradal, Amenajare strazi, Transport in comun, Parc in apropiere, Scoala in apropiere, Centru comercial in apropiere
- Servicii imobil: Administrare, Supraveghere video
- Dotari imobil: Interfon, Lift
- Destinatie: rezidential